• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

/Files/images/kartinki/Медіатека.jpg


На першому поверсі нашої школи є бібліотека. Вона знаходиться у великому просторому приміщенні. Засновано бібліотеку в 1948 році.

Бібліотека відіграє важливу роль у житті школи. Тут готуються до уроків, читають художні твори, подорожують незвіданими шляхами різних наук, читають періодичну пресу.

Фонд шкільної бібліотеки налічує 5155 примірників, у тому числі художньої літератури 2497 і 2658 підручників. Книги можна вибрати на будь-який смак: тут і казки, і оповідання, і вірші, і підручники з різних предметів.

Шкільна бібліотека налічує 180 читачів, з них 23 - вчителі, 106 - учнів, решта - працівники закладу освіти. Частими гостями бібліотеки є і випускники школи.

Структуру бібліотеки складають абонемент і читальний зал. При бібліотеці створюються загони бережливих.

Найстаріша книга бібліотеки 1959 року видання. А найбільшою книгою бібліотеки є примірник, що містить 1435 сторінок.


Режим роботи бібліотеки

Красилівська шкільна бібліотека працює з 9.00 до 13.00 години, вихідні дні- субота, неділя.

У бібліотеці проводяться літературні тижні і конкурси за прочитаними книжками для всіх бажаючих. Проходить рейд "Живи книго!", конкурси на краще збереження підручників.

Традиційними для нашої школи є й бібліотечні уроки для всіх класів. Вони проходять в цікавій нестандартній формі. Часто це інсценізації фрагментів різних творів, уроки-конкурси.

Кiлькiсть переглядiв: 982

Коментарi