• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

/Files/images/kartinki/Медіатека.jpg


Бібліотека опорного закладу освіти виконує інформаційну, навчальну та методичну функції. Діяльність бібліотеки спрямована на розвиток інфор -

маційної культури учнів, забезпечення їх пізнавальної діяльності. Простір бібліотеки максимально зручний для використання: є можливість учням початкових класів вільно користуватися літературою для читання, читальний зал із сучасними меблями, мультимедійне забезпечення, 4 ноутбуки. Тому простір та ресурсне забезпечення бібліотеки використовуються для навчальних занять, проєктної роботи, проведення інтегрованих уроків, інформаційно-просвітницьких заходів, неформального спілкування тощо.

Питання бібліотеки як інформаційного центру передбачено у плані засідання ради опорного закладу освіти, відображено в річному плані роботи.

Для зберігання підручників, художньої літератури є ізольоване книгосховище. Адміністрація ОЗО сприяє вдосконаленню та підвищенню професійної

майстерності бібліотекаря через залучення до відвідування семінарів, курсів підвищення кваліфікації на базі КНЗ КОР «КОІПОПК», вебінарів, онлайн-курсів з питань вдосконалення інформаційного простору. Найактивнішими відвідувачами бібліотеки є учні початкових класів.

Результати анкетування свідчать, що 14,3% здобувачів освіти не користуються шкільною бібліотекою, 28,6% учнів використовують ресурси бібліотеки для самопідготовки, консультацій, проєктної роботи і 71,4% учнів відвідують тільки для отримання необхідної літератури та підручників.

/Files/images/bbloteka/Опитування бібліотека.jpg


Фонд шкільної бібліотеки налічує 5155 примірників, у тому числі художньої літератури 2497 і 2658 підручників. Книги можна вибрати на будь-який смак: тут і казки, і оповідання, і вірші, і підручники з різних предметів.

Найстаріша книга бібліотеки 1959 року видання. А найбільшою книгою бібліотеки є примірник, що містить 1435 сторінок.


/Files/images/bbloteka/Бібліотекар.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 1302

Коментарi