• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

/Files/images/kartinki/бібліотека.jpg


На першому поверсі нашої школи є бібліотека. Вона знаходиться у великому просторому приміщенні. Засновано бібліотеку в 1948 році.

Бібліотека відіграє важливу роль у житті школи. Тут готуються до уроків, читають художні твори, подорожують незвіданими шляхами різних наук, читають періодичну пресу.

Фонд шкільної бібліотеки налічує 14950 примірників, у тому числі удожньої літератури 11895 і 3055 підручників. Книги можна вибрати на будь-який смак: тут і казки, і оповідання, і вірші, і підручники з різних предметів.

Шкільна бібліотека налічує 185 читачів, з них 24 - вчителі, 104 - учні, решта - працівники школи та дитячого будинку. Частими гостями бібліотеки є і випускники школи.

Структкру бібліотеки складають абонемент і читальний зал. При бібліотеці створюються загони бережливих.

Найстаріша книга бібліотеки 1949 року видання. А найбільшою книгою бібліотеки є примірник, що містить 1435 сторінок.

Бібліотека систематично отримує періодику, яка складається із 5 журналів та 3 газет.


Режим роботи бібліотеки

Красилівська шкільна бібліотека працює з 8.00 до 12.00 години, вихідні дні- субота, неділя.

/Files/images/PB210499.JPG

Бібліотекарем у нашій школі працює чудова людина - Антоніна Миколаївна. Вона багато знає і завжди готова порадити захоплюючу книжку. А ще вона проводить літературні тижні і конкурси за прочитаними книжками для всіх бажаючих. Проходять конкурси на краще збереження підручників.

Традиційними для нашої школи є й бібліотечні уроки для всіх класів. Вони проходять в цікавій нестандартній формі. Часто це інсценізації фрагментів різних творів, уроки-конкурси.

Кiлькiсть переглядiв: 315

Коментарi