• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

2017/2018 навчальний рік

РЕЗУЛЬТАТИ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ

Сьогодення визначає напрям роботи кожного навчального закладу. Одним із пріоритетних напрямів роботи нашого НВК є робота з обдарованими дітьми, яка спрямована на виявлення та найповніше розкриття можливостей школярів, їх творчих здібностей та розвиток того, що закладено природою. Але не лише здібності розкривають переваги дітей, а й стійка наполегливість, безгранична допитливість, велика сила волі, завзяття, широкий кругозір, натхненна працелюбність, нестримне бажання рухатися вперед, бути попереду. Ці якості якнайповніше характеризують тих учнів закладу, які стали переможцями та призерами ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, інтелектуальних конкурсів та змагань.

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/IMG_20180205_142652.jpg

Відзначити хочемо учнів 7 класу, які лише у цьому навчальному році влилися до лав олімпійців НВК. Участь цих школярів дала результат. Приємно відзначити серед переможців Мамченко Тамілу: ця старанна, цілеспрямована учениця посіла І місце із зарубіжної літератури, ІІ місце із української мови та літератури. Хороший рівень підготовки продемонструвала відповідальна

Барганівська Анна, яка піднялася на ІІІ сходинку в олімпіаді з хімії.

Неабиякий інтерес до окремих навчальних предметів продемонстрували й учні 8 класу. Працьовитість, старанність можна побачити в результативній участі в олімпіадах таких учнів: Кучер Владислав став переможцем (І місце) у випробуваннях із біології, трудового навчання, також посів ІІ місце у олімпіаді з хімії; працелюбна Чехова Анастасія піднялася на І сходинку з української мови та літератури; відповідальна Альмужна Анна поповнила когорту переможців (ІІІ місце) із зарубіжної літератури.

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/IMG_20180205_132127.jpg

Серед старшокласників у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін призові місця посіли лише учні ІІ-М курсу (11-М класу). Наполегливість, цілеспрямованість, уміння сконцентруватися для досягнення мети – це основні якості, що допомогли другокурсникам піднятися на призові місця.

Старанна, впевнена у собі учениця Щербина Анастасія посіла ІІ місце із зарубіжної літератури та ІІІ місце із української мови та літератури. Працьовита Дудник Марина проявила себе із екології, посівши ІІ місце, а неординарний Горадзе Гогі здобув ІІ місце з образотворчого мистецтва.

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/IMG_20180205_143621.jpg

І хоча когорта переможців олімпіад та конкурсів цього річ не така врожайна, однак ми пишаємося тими школярами, котрі підтримують імідж навчального закладу. Бо цілеспрямованість, здібності та бажання пошуку нового – крок до реалізації себе в житті.

Традиційно у листопаді, до Дня української писемності та мови, проводиться Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика. Цьогоріч він у вісімнадцятий раз запросив учнів до змагання знавців мови для того, аби вкотре наголосити на утвердженні статусу української мови, піднесенні її престижу серед молоді.

Учні нашого закладу завжди беруть активну участь у цьому конкурсі, демонструючи добрі знання з української мови, творчість у виконанні завдань. Відкриттям стала учениця 3 класу Полотняк Анастасія, яка у ІІ (районному) етапі змагання посіла І місце.

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/IMG_20180205_132540.jpg

Не відстала й учениця 8 класу Чехова Анастасія, що піднялася на ІІ місце у цьому ж етапі випробування.

Не менш цікавим є Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка, який проводиться з метою вшанування Великого Кобзаря, світового поета Т.Г.Шевченка.

На жаль, у цьому році у ІІ (районному) етапі VІІІ Міжнародного конкурсу лише учениця 7 класу Мамченко Таміла посіла ІІ місце із 4 учасників. Отож пізнавати і вивчати українську мову та літературу – це завжди важливо

Підтримка духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей – пріоритет не лише держави, а й навчального закладу. Цю мету реалізує якнайкраще Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Виховання в дітей самостійності, активної громадянської позиції, вміння формувати й обстоювати власну думку – пріоритет МАН України.

У І (районному) етапі випробування брали участь учениця ІІ-М курсу (11-М курсу) Щербина Анастасія, яка у секції «Математичне моделювання» представила роботу з теми «Криві, які мають застосування в техніці», та учень І-М курсу (10-М класу) Халупа Ярослав, який у секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» презентував свої дослідження з теми «Комп’ютерні ігрові програми». Обоє учнів піднялися на І сходинку і братимуть участь у своїх секціях у ІІ (обласному) турі конкурсу-захисту.

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/IMG_20180205_143520.jpg

Не можна обминути увагою і неординарну, артистичну ученицю 4 класу Альмужну Анастасію, яка у районному етапі конкурсу художнього читання "Я українець. І я цим пишаюсь!" у віковій категорії 1-5 класи посіла ІІ місце, прочитавши виразно поему Т.Шевченка "Лілея".

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/IMG_20180206_092603.jpg

Окремо хочеться сказати про ученицю 8 класу Чехову Анастасію. Як уже зазначалося, учениця стала переможцем олімпіади з української мови та літератури.

А це, у свою чергу, визначило її участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з предмета. Постійна праця над собою, наполегливість та відповідальність, зусилля сили, розуму й віри дали плідний результат: Анастасія посіла ІІІ місце у обласному етапі випробування. Вітаємо її із першою достойною перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому.

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/IMG_20180201_101539.jpg

Без перебільшення скажу, що обдаровані діти – це наше надійне завтра, у котре ми беззаперечно віримо.

Все світле й вічне, чисте й тепле в нашому вчительському житті – від дітей. Завдячуючи спільній, плідній співпраці учнів та вчителів твориться майбутнє держави. Тому слова подяки тим педагогам, котрі досягли перемог разом із своїми учнями: Яструб Л.В., Кравець П.О., Пилипенку О.С., Коваленко Л.М., Бецман О.Г., Медведській Н.О., Баранівській Н.П., Грузинській О.О., Лавренюк С.П., Халупі І.В.

Нехай зерна вашого наставницького слова, дорогі вчителі, проростають гідними здобутками вихованців.

Кравець П.О.,

заступник директора з НВР


2016/2017 навчальний рік

Наш заклад — це сучасний освітній простір, де дитина набуває певних знань, умінь та навичок і уможливлює реалізацію себе як особистості. Особливе місце в цьому належить учнівським олімпіадам, які забезпечують можливість створення свого майбутнього власними силами. Олімпіади допомагають школярам повірити в себе, наблизитися до більш якісної освіти та зміцнити свій соціальний статус. Звичайно, цьому передує копітка наполеглива щоденна праця учня й учителя.

Напевно, кожного з нас Господь наділив своєю іскоркою, талантом, але висот досягає лише той, хто до цієї Божої іскорки має ще й терпіння, наполегливість та працездатність і нічого не боїться, високо піднімає руку і йде вперед. Йдеться про переможців та призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, де учні посіли 16 призових місць.

Успішним став старт учнів 7 класу в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Школярі з усією відповідальністю поставилися до завдань, які перед ними поставили педагоги. Тому участь семикласників стала результативною. Приємно відзначити серед переможців Кучера В.: цей старанний учень посів І місце з хімії та ІІІ місце з математики. Продемонстрували високий рівень підготовки наполеглива Альмужна А. (ІІ місце із зарубіжної літератури), працелюбна Чехова А. (ІІ місце із української мови та літератури), відповідальна Дудник Т. (ІІ місце з фізики).

у районному турі олімпіад із 8 класу брала участь переважно Логвинова Олена (7 учнівських олімпіад), проте не завжди їй вдавалося досягти успіху. Все ж найкраще проявила себе учениця в олімпіаді з хімії, посівши третє місце.

Неабиякий інтерес до окремих предметів демонструють і учні 9 класу. Варто зазначити, що працьовитість, старанність можна побачити в результативній участі в олімпіадах: так Дудник Б. піднявся на ІІ–гу сходинку у випробуванні з географії, а Маринчук С. посіла ІІІ місце з історії.

Напевно, найвідповідальніше до будь-яких випробувань мають ставитися старшокласники. Бо ж знання, вміння, здобуті наполегливою працею на уроках, неодмінно мають бути продемонстровані якнайкраще.

Заслуговує на увагу учениця І-М курсу (10 класу) Щербина А., яка брала участь у 7 олімпіадах. На жаль, старшокласниця не посіла жодного призового місця, проте її старанність, терплячість, уважність варто схвалити.

Підтримали «марку» навчально-виховного комплексу в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін учні ІІ-М курсу (11 класу). Наполегливість, працьовитість, цілеспрямованість, уміння сконцентруватися для досягнення мети – це риси, які допомогли другокурсницям піднятися на призові місця.

Піднялася на І сходинку в олімпіаді з географії Шарандак Діана, продемонструвавши знання про закони, будову світу, природу найкраще.

Дуже старанна, незалежна у міркуваннях, завжди впевнена у собі учениця Клочок Я., яка у ІІ турі змагання посіла ІІ місце з англійської мови та історії і ІІІ місце з біології.

Цілеспрямована Зінорук А. проявила себе у олімпіаді з фізики, посівши ІІІ місце. Допитливій Дудник Н. дісталася ІІ сходинка з економіки, а творча Вуйко А. здобула ІІІ місце з астрономії.

Ми пишаємося нашою шкільною родиною, яка має когорту таких учнів, чиї імена підносять престиж навчального закладу, заслуговують на пошану та подяку. Бо ж немає меж цілеспрямованості, здібностям і бажанню, пошуку нового, а відтак вмінню себе реалізувати в житті.

Безперечно, перемогам в олімпіадах учні завдячують спільній та плідній співпраці з педагогами, котрі, відкриваючи безмежні простори для творчості, розвиваючи здібності, допомагаючи втілювати мрії у життя, надихали школярів на успіх.

Із гордістю сьогодні говоримо про вчителів Кравця С.В., Коваленко Л.М., Медведську Н.О., Полотняк Н.В., Забудько О.М., Кравець П.О., Калюжну Т.С., Єфіменко П.І., Яструб Л.В., Дудник Т.В. Тож нехай злітають у високості мрії дітей, віру в прекрасне майбутнє яких вселяють творчі педагоги.

Кравець П.О., заступник

директора з НВР

2015/2016 навчальний рік


/Files/images/kartinki/owl_victory.pngВся гідність вчителя в учнях, у рості насіння, яке він посіяв.

Д.І. Менделєєв

Вкотре ми знову присвячуємо січневий випуск шкільної газети «Сяйво» обдарованим дітям та їх мудрим наставникам.

Досягнення наших школярів – це підтримка іміджу навчального закладу, його престижу. Бо ж немає меж цілеспрямованості, здібностям і бажанню, пошуку нового, а відтак вмінню себе реалізувати в житті.

Щиро вдячні учителям Грузинській О.О., Яструб Л.В., Коберник Я.В., Дудник Т.В., Кравець П.О., Кравцю С.В., Онищук Л.М., Єфіменко П.І., майстрам своєї справи, людям творчим, із вогником у серці, тим, хто сповнений високих прагнень пошуку розуму та добра, хто вірить у свої сили й сили тих, чиї очі кожного дня дивляться на них.

Результатом такої плідної співпраці педагогів та учнів є перемоги у олімпіадах та конкурсах.

Нехай у творчому тандемі «учитель-учень» втілюються мрії та задуми, підтримуються найкращі починання, примножуються успіхи та перемоги, відкриваються нові горизонти для самореалізації та самоствердження.

Адміністрація НВК


Секрет уміння спілкуватися з дітьми

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/VipTalisman9.jpgЯ вчителька, на руках у мене

Серця маленькі й долі чарівні,

В очах довіра і любов до мене –

Не треба долі іншої мені.

Важко навіть уявити, скільки душевних сил, енергії, знань, умінь треба докласти, щоб виростити й виховати справжніми людьми таких різних, не схожих між собою дітей.

Саме такою є вчителька української мови і літератури Грузинська Ольга Олексіївна. Це прекрасна людина, учитель із великої літери, вимоглива і по-батьківськи чуйна, вона формує учнівський світогляд і характери, активну життєву позицію, запалює багаття жаги знань, повагу до добра, любов до ближнього, до України.

Секрет її педагогічної майстерності – в умінні надзвичайно керувати процесом навчання, стимулювати активність школярів, органічно поєднуючи колективні форми роботи з індивідуальними.

Ольга Олексіївна вчить бачити красу скрізь, шукати найкраще в людині. Навчає учнів вдумливому читанню, вчить «переживати» зміст художнього твору, фантазувати, сприймати світ душею.

Тому й не дивно, що вчити дітей милозвучної української мови - це для неї не робота, а покликання.

Безперечно, учні завдячують своїми успіхами Ользі Олексіївні. Адже цього 2015/2016 навчального року учениця І-М курсу Зінорук Аліна зайняла І місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури і ІІ місце в районному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

Старанність та наполегливість у навчанні проявила й учениця 9 класу Щербина Анастасія, посівши ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Тому сьогодні хочеться побажати Ользі Олексіївні міцного здоров’я й творчого довголіття. Нехай ніколи не міліє її життєвий запал, хай успіхи й перемоги окрилюють на нові звершення і здобутки, а педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності.

Баранівська Н.П.,

учитель початкових класів


Цікавий світ інформаційних технологій

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/VipTalisman11.jpgШкільні роки – чудовий час для виявлення своїх талантів і здібностей. Це прекрасна пора для пізнання навколишнього світу та вдосконалення багатьох різноманітних сфер науки.

Багато учнів люблять математичні дисципліни, але є багато й таких, хто любить і гуманітарні науки.

Тетяна Василівна Дудник - одна з таких молодих спеціалістів, яка не тільки захоплюється сама різними науками, але й прищеплює любов учням не лише до математики, але й до фізики та інформаційних технологій.

У цьому році її учні подарували ІІ і ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Дудник Наталія – учениця І-М курсу класу зайняла ІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій. Ця дівчинка дуже старанна й кмітлива, навчається дуже добре і з інших предметів. Наприклад, з англійської мови вона завжди виконує усі домашні завдання не тільки усно, але й письмово. Мріє Наталочка здобути вищу освіту після закінчення школи. Щасти ж тобі, Наталю.

Дудник Богдан – учень 8 класу зайняв ІІІ місце у олімпіаді з інформаційних технологій. Хоч він і молодший за Наталю, але не поступається їй знаннями з цього предмета. Завжди допитливий, вдумливий, він заслуговує на повагу своїх товаришів.

Розумні, допитливі та освічені люди в будь-якому суспільстві завжди попереду, тому учителю й учням бажаю бути завжди на висоті .

Єфіменко П.І.,

учитель англійської мови


Щоб серця проростали красою

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/VipTalisman18.jpgЯк би в кожного з нас не зіткалася доля,

І яким полотном не стелився б нам шлях,

Слово «вчитель», повірте, ніде і ніколи

Не пропущене буде у жодних піснях.

Бо учительський труд – це майбутнє людини,

Це зоря, до якої тягтись і тягтись,

Це – і радість, і сум щогодини, щоднини.

Та про це ми ще з вами напишем колись…

Людство обраховує свій вік багатьма тисячоліттями, проте так і не стало мудрішим і добрішим. Навіть здається, що сьогодні, як ніколи, наш світ стоїть на межі загибелі, цілковитого самознищення, настільки його охопила злоба, лють, ненависть, нескінченні криваві війни, протистояння й конфлікти.

Єдина наша надія на порятунок – це виховувати молодь, дітей і через них усе суспільство. Які цінності людині буде прищеплено змалечку, посеред яких ідеалів вона зростатиме, на те вона й орієнтуватиметься в облаштуванні свого буття, в розбудові економіки, політики, всієї держави.

Так вважає і Павлина Олександрівна Кравець, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи. Вона – і методичний наставник учителів і вчитель-практик, який доступно, логічно і ясно вкладає в серця і душі вихованців ідеї української класики. Павлина Олександрівна завжди в пошуку, постійно поглиблює свої знання. Із величезної маси матеріалу старається відібрати найкорисніше і найцінніше, а потім посіяти золоті зерна в благодатний грунт дитячої свідомості. На її уроках – дисципліна й робочий настрій.

Павлина Олександрівна заохочує учнів до творчості. Переконує, що література допомагає піднятися над буденщиною, збагачує духовний світ.

А діти як її люблять! І слухаються. А за що діти люблять учителя? За справедливість, компетентність і вимогливість у поєднанні з любов’ю. Любов до дітей допомагає їй зрозуміти дитячу душу, зігріти її у потрібну хвилину, не дати оселитися там злу й жорстокості.

Павлина Олександрівна вчить вихованців бути вимогливими до себе, жити з чистою совістю, прислухатися до народної мудрості, любити рідну мову, і вербу над ставом, і калину за вікном, і сивий Дніпро, і красеня Києва, вселяючи справжню любов до Батьківщини.

Вчителька не стомлюється постійно працювати творчо, вдумливо, наполегливо. Тому щороку має серед переможців і призерів мовно-літературних конкурсів та олімпіад своїх учнів. Ось і цьогоріч учень ІІ-М курсу Медведський Владислав став переможцем (І місце) ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури і ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

Альмужна Анна, учениця 6 класу, та Кучер Ріта, учениця ІІ-М курсу, посіли ІІ та ІІІ місця відповідно у ІІ (районному) етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.

Тож вітаємо Павлину Олександрівну та її вихованців з успіхами! Міцне здоров’я, гарний настрій, творча енергія і наснага хай супроводжують їх і надалі, хай здійснюються найсміливіші проекти і плани, хай удача сприяє подальшим перемогам і досягненням!

Лавренюк С.П., учитель

математики та фізики


Вимогливість, зігріта любов’ю до дітей…

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/frame.jpg Є люди, спілкування з якими приносить особливу радість, бо вони багаті душею, бо очі світяться добротою.

Є вчителі, які головною запорукою міцних знань учнів вважають вимогливість. Але ця вимогливість зігріта любов’ю до дітей.

Саме такою є Яструб Леся Василівна – учитель за фахом і покликанням. Ось уже 23 роки під акомпанемент шкільних першовересневих дзвінків вона переступає шкільний поріг нашого закладу. Як учитель

біології Леся Василівна у постійному творчому пошуку нових ефективних форм і

методів роботи. Кожен її урок – це не просто 45 хвилин, а наполеглива робота учителя й учнів, нова сходинка до підкорення вершин. Любов’ю і довірою світяться очі дітей, коли вчителька заходить до класу. Тут немає полюсів «учитель-учень», тут учні співавтори уроку. Основні риси її педагогічної майстерності – вміння цікаво і дохідливо подати програмовий матеріал, невимушено спілкуватися з дітьми, постійно виховувати інтерес до знань.

Багато сил, творчої енергії Леся Василівна віддає роботі з обдарованими дітьми. Кожен із учнів – особистість яскрава й неповторна, адже Бог наділив усіх своїм талантом. Завдання вчителя відшукати цю іскру і «розпалити», щоб вона спалахнула яскравим вогником. І це вдається Лесі Василівні завдяки клопіткій і наполегливій праці. Її вихованці неодноразово займають призові місця в предметних олімпіадах. Ось і цього навчального року здобули перемогу і стали прикладом наслідування для однолітків.

Щороку приносить перемоги учениця І-М курсу Клочок Яна. Не є винятком і цей навчальний рік: дівчина посіла ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Любить біологію й Коваленко Лілія, учениця ІІ-М курсу, яка піднялася на ІІІ сходинку у цьому ж випробуванні.

Варто зазначити, що запорукою успіху є старанність, яку проявляє у навчанні учениця І-М курсу Білоус Діана. І хоч у олімпіаді з екології школярка вперше брала участь, вона посіла ІІІ місце у ІІ (районному) етапі змагання.

Співавтором успіху є досвідчений педагог, на плечах якого лежить непомітна, але така важка робота – це додаткові заняття, розробки завдань підвищеної складності, пошук матеріалів.

Бажаємо педагогу та учням злетів і нових висот.

Порхун Н.Ф.,

учитель початкових класів


Вершина педагогічної майстерності вчителя – досягнення учнів

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/VipTalisman14.jpgНавколишній світ вивчають і досліджують багато наук. Але серед них особливе місце займає хімія. Ця наука стара і нова водночас. Стара тому, що вона була відома ще в далекі доісторичні часи. Наука молода тому, що саме за останні два століття вона досягла значно більших успіхів, ніж за попередні тисячоліття. Озброєні знаннями з цієї науки люди можуть проводити такі генетичні перетворення, можуть створювати такі нові речовини, яких у природі немає й ніколи не було.

Знаннями з цієї науки учням нашого закладу допомагає оволодіти вчитель хімії Онищук Людмила Миколаївна. Саме вона, маючи глибоку наукову та фахову підготовку, в організації навчального процесу надає перевагу активним методам і сучасним технологіям навчання. У своїй праці вона керуються перш за все любов'ю до дітей, доброзичливим ставленням до них. Тому що вчитель мусить любити дітей. Це - обов'язкова умова, інакше бути не може. Маючи в серці таке почуття, Людмила Миколаївна не сумнівалася щодо того, який шлях обрати в житті. Вступаючи до Черкаського педагогічного інституту, вона обрала факультет хімії та біології. І ось вже 19 років передає свої знання учням.

Людмила Миколаївна вчитель із великої літери, професіонал.

Кожен її урок творчий, ретельно продуманий. В арсеналі педагога цікаві вправи, дидактичні ігри, тести, які викликають в учнів інтерес до навчання. Людмила Миколаївна дуже творча людина. Кожен її урок не схожий на попередній і вони, як сходинки, виводять учительку на вершину педагогічної майстерності.

Про якість і міцність знань, набутих учнями, свідчить перелік імен учнів -переможців районних і учасників обласних олімпіад. Одним із важливих своїх досягнень вчителька вважає те, що її випускники успішно склали зовнішнє незалежне тестування з хімії, поступили в різні навчальні заклади і успішно там навчаються, демонструючи високий рівень знань із предмета.

Людмила Миколаївна як педагог і як мама передає свої знання та своє захоплення хімією своїм донькам. І вони не підводять її. Ось і цього року учениця ІІ-М курсу Коваленко Лілія посіла ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Спокійна, зосереджена, талановита дівчина - Ліля є гордістю для своїх батьків та вчителів. Відмінниця в навчанні, вона знаходить час і для занять малюванням, від яких отримує масу задоволення.

Бажаємо Людмилі Миколаївні та Лілі міцного здоров'я, творчих успіхів та здійснення всіх задумів.

Халупа І.В.,

учитель початкових класів


Іноземну мову треба знати, щоб Україну прославляти

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/VipTalisman15.jpgУчительська праця здається звичайною й буденною: діти приходять на урок за розкладом, з’являється вчитель, щось пояснює, навчає, далі наступний урок з іншим учителем. Але бувають такі уроки й такі вчителі, про яких завжди пам’ятаєш за науку, бо за словами Я.А.Каменського «Учителями повинні бути люди чесні, діяльні і працьовиті; не тільки для годиться, а й насправді вони повинні бути живими взірцями чеснот, що їх вони мають прищепити іншим». Він має любити дітей. Це – обов’язкова умова.

Саме таке почуття має в серці Єфіменко Павліна Іванівна – вчителька англійської мови з багаторічним педагогічним стажем. Висококваліфікований спеціаліст, досконало володіє предметом і методикою його викладання. Її уроки – це творча праця вчителя та учнів. Вона багато працює над тим, як зробити дітей активними учасниками навчального процесу, прищеплює інтерес до вивчення англійської мови, що є суттєвим у даний час. Павліна Іванівна прагне розвивати інтелектуальні здібності дитини. Завдяки вчительці немало успіхів і в її учнів, які неодноразово ставали переможцями районних олімпіад.

Так у цьому навчальному році учень ІІ-М курсу Медведський Владислав у черговий раз приємно вразив увесь педагогічний та учнівський колективи нашого закладу своїми знаннями не тільки з рідної мови, а й з англійської, посівши в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади ІІІ місце. Ліцеїст переконаний, що для забезпечення інтеграції України до європейського простору, розширення доступу українців до світових можливостей, слід досконало знати англійську мову.

Тож гарних олімпійських результатів тобі, Владиславе, здійснення всіх мрій та успіхів у житті.

Забудько Н.М.,

учитель початкових класів


Є на кого рівнятися

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/VipTalisman1.jpgКруговерть життя безупинно швидкоплинною рікою летить вперед. Все, що лишається в минулому, фіксує історія - наука, без якої неможливо йти в майбутнє. Школярам Красилівського НВК поталанило, адже в древній та сучасний світ історії вони крокують разом зі своїм молодим наставником – вчителем історії та правознавства Коберник Ярославою Вікторівною.

Вона енергійна, ерудована, життєрадісна, завжди знаходиться у творчому пошуку. І хоч стаж роботи лише 3 роки, вміло передає свої знання учням, виховуючи в них саме ті риси, які повинні бути притаманні сучасній молодій людині, вірному патріоту своєї країни. Підтвердженням того, що юні красилівчани із задоволенням ринуть у лабіринти історичних подій та дат, шанують закон і право кожного співвітчизника, є те, що учні закладу успішно виступили у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів: Клочок Яна (І-М курс, І місце з історії), Коваленко Лілія (ІІ-М курс, ІІ місце з історії), Кучер Ріта ( ІІ-М курс, ІІІ місце з правознавства), Ваколюк Валерія (9 клас, ІІІ місце з правознавства), Шарандак Діана (І-М курс, І місце у І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, ІІ місце з правознавства).

Маючи таких старанних учнів і молодих перспективних учителів, віримо, що скоро в нашій історії будуть лише щасливі сторінки, а незламна єдина Україна процвітатиме!

Грузинська О.О.,

учитель української мови та літератури


Мандри лабіринтами географії та економіки

/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/VipTalisman10.jpgІз року в рік торує стежину до знань своїм вихованцям учитель географії та економіки Кравець Сергій Вікторович. Це вчитель, якого не задовольняє спокій, досягнення, він завжди в пошуку. Співробітництво Сергія Вікторовича та учнів сприяє розвитку творчого потенціалу, їх саморозкриттю та самоствердженню.

Виявляючи у роботі високий професіоналізм, учитель завжди досягає значних результатів у педагогічній діяльності.

Його вихованці – щорічні переможці та призери ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із географії та економіки.

Не є винятком і цей навчальний рік. І хоча Кучер Ріта, учениця ІІ-М курсу, вперше брала участь у олімпіаді із географії, вона зуміла продемонструвати високий рівень знань, діставшись найвищої сходинки – І місця. Учень 8 класу Дудник Богдан був теж новачком, проте став призером олімпіади та посів ІІ місце. Дудник Наталія, учениця І-М курсу, піднялася на третю сходинку цього ж випробування.

Не пасуть задніх учні Сергія Вікторовича й у олімпіаді з економіки. Так учень ІІ-М курсу Дудник Владислав посів ІІІ місце в ІІ (районному) етапі змагань із предмета.

Отож здоров’я і творчих висот учителю та підкорення нових вершин, цікавих мандрів лабіринтами географії учням. Кучер Ріті – успіхів у обласному етапі олімпіади з географії.

Кравець П.О.,

заступник директора з НВР


/Files/images/foto_obdarovanih_dtey/VipTalisman36.jpgБезперечно, не всі можуть бути переможцями. Хочеться висловити щиру вдячність і учням, які були учасниками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та конкурсів з української мови ім. П.Яцика і мовно-літературного ім. Т.Шевченка: Кулибаба Анастасія (3 клас), Мамченко Таміла (5 клас), Дудник Таїсія, Кучер Владислав (6 клас), Логвинова Олена (7 клас), Яструб Дмитро, Кравчук Олександр, Маринчук Софія (8 клас), Дудник Марина (9 клас), Вуйко Анна, Куцейко Микола (І-М курс).

Бажаємо у новому навчальному році долучитися до когорти переможців.


2014/2015 навчальний рік

Дитина – не глек, який треба наповнити,

а світло, яке треба запалити.

Народна мудрість

«За маленькою шкільною партою твориться народ», - говорив світоч вітчизняної педагогіки В.Сухомлинський. Справді, учительство творить народ, творить його в найвищій іпостасі, духовній, у найважливішому вимірі – у неповторній ментальній сутності, з якої органічно проростають національна духовність, культура.

Справжній учитель ніколи не буде розважати себе спокоєм, не задовольнятиметься досягнутим, він завжди у пошуку.

Все світле й вічне, чисте й тепле в нашому вчительському житті – від дітей. А особливо тих, хто має власну неповторність, творчі здібності, надихає на поступ. Тому такими учнями пишається наш Красилівський НВК. Це ті школярі, думками і досягненнями яких твориться престиж нашого закладу, чиї обличчя дивляться на нас щоденно із галереї у приміщенні НВК, чий талант заслуговує на пошану та подяку.

Цьогорічний січневий випуск шкільної газети «Сяйво» ми присвячуємо не лише обдарованим дітям, а й педагогам, котрі, відкриваючи безмежні простори для творчості, розвиваючи здібності, допомагаючи втілювати мрії у життя, досягли перемоги разом із своїми учнями.

Нехай ваші серця, талановиті педагоги, лише примножуються, а зернинки добра та мудрості, які ви сієте в душі своїх вихованців, проростуть щедрою нивою людської гідності.

Адміністрація Красилівського НВК

Предмет творіння вчителя географії

/Files/images/VipTalisman2.jpgПрацю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити. Ткач уже через годину бачить плоди своїх турбот. Сталевар через кілька годин радіє з вогненного потоку металу — це вершина його мрії; орач, сіяч, хлібороб через кілька місяців милується колосками і жменею зерна, вирощеного на полі... А вчителеві треба працювати роки і роки, щоб побачити предмет свого творіння.

Вже 22 роки трудиться на педагогічній ниві й усі свої знання передає дітям Сергій Вікторович Кравець, учитель географії Красилівського НВК. А його учні не підводять і щороку стають переможцями та призерами ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та економіки. У цьому навчальному році Шарандак Діана, учениця 9 класу, Дудник Владислав, учень І-М курсу, та Дудник Роман, учень ІІ-М курсу стали переможцями ІІ (районного) етапу випробування і захищатимуть честь нашого району в області. Тож побажаємо їм успіхів, а Сергію Вікторовичу міцного здоров’я і старанних, хороших учнів.

Дудник Т.В.,

учитель математики та фізики


Цікавий світ англійської мови

Єфіменко П.І. – учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Педагогічний стаж її роботи становить 36 років. Із них 20 років працює у Красилівському НВК.

/Files/images/VipTalisman6.jpgЗа роки роботи Павліна Іванівна виробила власний стиль, для якого характерна перш за все щира, непідробна любов до дітей, турбота про їх всебічний розвиток.

Кожен урок учительки – це цікава подорож у незнаний світ англійської мови, це гра і ситуації успіху, пізнання нового і радість творчого пошуку. Своїм творчим підходом, педагогічним мисленням Павліна Іванівна активізує навчальну діяльність учнів, посилює розумовий розвиток школярів, підвищує їхню творчу самостійність. І результатом такої співпраці є глибоке і міцне засвоєння матеріалу та широкий світоглядний діапазон школярів у вивченні усіх складових частин англійської мови. Тому й не дивно, що її вихованці часто стають переможцями шкільного і районного етапів олімпіад.

Ось і в цьому навчальному році учень

І-М курсу Медведський Владислав та учениця 9 класу Вуйко Анна стали переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, посівши почесне ІІІ місце.

Успіхів учителю та учням у підкоренні нових висот.

Баранівська Н.П.,

учитель початкових класів


Таїна світу біології та екології

«Учитель готується до уроку все життя. Така духовна й філософська основа професії і технології праці. Щоб дати учням іскорку знань, учителю потрібно увібрати ціле море світла». Ці слова В.О.Сухомлинського притаманні учителю біології Яструб Лесі Василівні.

/Files/images/VipTalisman10.jpgЛеся Василівна любить і прекрасно знає свій предмет, а головне, усі свої знання передає дітям. Вона доброзичлива, чуйна, завжди готова допомогти будь-кому. Педагог знаходить індивідуальний підхід до кожної дитини. Їй вдається зазирнути в кожну душу, вселити в неї добро, щирість, вірність, віру в себе, впевненість і почуття відповідальності.

Досвідчений педагог працює у ногу з часом – на уроках широко використовує інформаційно-комунікаційні технології. Тому уроки проходять активно, на них панує атмосфера творчості знань. Бо ж кожен учитель хоче, щоб його учень досягнув успіхів у вивченні його предмета. Це означатиме, що педагог зумів навчити усьому, що вміє сам.

Леся Василівна завзята і працьовита людина. Про це говорять досягнення її учнів у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із біології та екології. Дудник Роман (ІІ-М курс), Коваленко Лілія (І-М курс) – переможці у випробуванні з біології, а Щербина Анастасія (8 клас) посіла ІІ місце; Онищук Марина (ІІ-М курс) - переможець олімпіади з екології.

Участь в олімпіадах – це щоденна робота на уроках і після уроків, у школі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно.

Піднятися на вершину слави учням допомогли особистісні якості: наполегливість, жага до знань, уміння сконцентруватися, так і постійна допомога та підтримка справжнього фахівця своєї справи, талановитого вчителя Яструб Лесі Василівни. Бажаємо педагогу та учням:

Розвивайтесь, дерзайте,

Геніями виростайте.

Будьте першими в науці

І високими душею.

Хай талант ваш розквітає

Під щасливою зорею!

Порхун Н.Ф.,

учитель початкових класів


Зміст життя вчителя - міцні знання учнів

/Files/images/VipTalisman12.jpgВеликий філософ Сенека писав: «Життя так само, як байку, цінують не за довжину, а за зміст». Зміст життя вчителя цінують за те, якими є його вихованці, як проростають зерна, засіяні вчителем у душах дітей.

Процвітання і щастя в сімейному житті можливі там, де є добре виховані й навчені діти.

Обдарованою ученицею і чудовою донькою є Коваленко Лілія, яка навчається у

І-М курсі. Дівчина – переможець районного етапу олімпіад з хімії та біології. Уміє бачити незвичайне у звичайному, з цікавістю і захопленням займається малюванням. Винятково допитлива, виявляє подвійний інтерес до таємниць природи, шляхів оволодіння цими таємницями, прагне з’ясувати невідоме, зрозуміти причини явищ.

Відзначається учениця надзвичайною концентрацією уваги, схильністю дійти до самої суті, здатністю до творчої уяви і фантазії. Дівчина переконана, що в сучасному суспільстві головною умовою для успішного застосування своїх сил, здібностей, можливостей є високий рівень оволодіння знаннями, тому наполегливо працює над їх досягненням з усіх шкільних предметів упродовж 10 років навчання у НВК.

Визначальну роль задля становлення дочки відіграла мама, Людмила Миколаївна, учитель хімії та біології за фахом. Вона добре розуміє: ніщо так не сприяє успіху, як успіх. Для розвитку особистості необхідні деякі досягнення. Тільки вони вселяють віру у свої можливості.

А щоб кожен учень прагнув інтелектуального збагачення, зростання розвитку творчих здібностей, педагог постійно створює на заняттях атмосферу самопізнання, самореалізації, саморозвитку, самовиховання.

Бажаємо Лілії та її наставнику Людмилі Миколаївні Онищук і надалі підтримки та розуміння в родині, у класі, у навчальному закладі – це неабиякий стимул до творчого розвитку. Це і є те щоденне джерело, з якого можна залюбки черпати натхнення до життя і творчості.

Лавренюк С.П.,

учитель математики та фізики


Успіх – результат наполегливої праці

/Files/images/VipTalisman9.jpgКажуть, що людина, яка має професію до душі, щаслива. Тоді Павлина Олександрівна Кравець, учитель української мови та літератури, знайшла своє щастя. Сама захоплена творчістю Лесі Українки, І.Франка, Т.Шевченка, вона прищеплює глибоку повагу до майстрів слова, кожен рядок яких – краплина цілющої води, що дає силу й наснагу протистояти злу.

Павлина Олександрівна – взірець справжнього професіоналізму й людяності, берегиня мовно-літературної скарбниці. Її уроки – це постійний пошук розкриття таїни слова. І це дає плідні результати.

Вихованці П.О.Кравець є постійними переможцями районного та обласного турів олімпіади та мовно-літературних конкурсів. Зокрема, палку любов до рідної мови плекає в серці учень І-М курсу Медведський Владислав, котрий під мудрим керівництвом Павлини Олександрівни став переможцем (І місце) ІІ (районного) та (ІІІ місце) ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади із української мови та літератури, піднявся на першу сходинку ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапів ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Владислав старанно готується до різноманітних мовознавчих турнірів. Він наполегливий, цілеспрямований, вихований учень, котрий понад усе любить українське слово, є гордістю батьків та вчителів.

Серед школярів І-М курсу є учениця, яка закохана у творчість Т.Шевченка – це Кучер Р. Вона посіла І місце у ІІ (районному) етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Приємно, що сузір’я творчих обдарувань Павлини Олександрівни цьогоріч поповнило ще дві зірочки – це учениці 5 класу Дудник Таїсія – переможець (ІІ місце) ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та Альмужна Анна – переможець (ІІІ місце) ІІ (районного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

ім. Т.Г.Шевченка.

Визнання вчителя в його учнях. Найбільше у своїх вихованцях Павлина Олександрівна шанує бажання глибше пізнати світ і людину і хоче, щоб виросли вони добрими людьми, які любили б рідну землю. Велике щастя працювати вчителем. Минуть роки, зміниться життя, але поки існуватиме людство, збережеться на землі високе звання – УЧИТЕЛЬ.

Грузинська О.О.,

учитель української мови та літератури


Слово про колегу

Уміє вчить той,

хто вчить цікаво

А. Ейнштейн

/Files/images/VipTalisman11.jpgЧи є педагог, який не прагнув би, щоб його діти – учні , були розумними, вдатними і успішними? Цього прагне і вчителька математики і фізики нашого закладу Дудник Тетяна Василівна. Молода, розумна, чуйна, закохана у свою професію, вона, ідучи за часом, заохочує учнів до опанування інформаційно-комунікаційних технологій, намагається перетворити кожен урок на особливий, допомагає дітям розкривати свої здібності, вчить їх логічно, самостійно мислити, використовуючи матеріал і завдання підвищеної складності.

Люблять Тетяну Василівну діти. Вона, вимоглива і справедлива, добре розуміє, що учні, наче пуп’янки троянди, і щоб вони розпустилися і стали гарними квітами, треба докласти чимало зусиль, належно спрямувати невичерпну дитячу енергію через любов і старання вчителя. Та головне – віра в себе

Немає нездібних чи лінивих дітей, бо у кожного з них є задатки до певного виду діяльності. Але ці нахили у кожного різні.

Ще з початкових класів Софійка відрізнялася від своїх однолітків інтелектуальним розвитком, логічним мисленням, неабиякими здібностями до математики, артистичною обдарованістю.

Зараз дівчинка у сьомому класі і позицій своїх не втрачає, а навпаки ще краще працює, вдосконалюється, цікавиться новинками, щоб дійти до вершин наук. І це їй вдається. У нинішньому навчальному році вона, Маринчук Софія - переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Та це лише початок, попереду нові перемоги. Нехай щастить тобі, Софійко!

Забудько Н.М.,

учитель початкових класів


Молодий учитель – достойний переможець

/Files/images/VipTalisman7.jpgОсь іде коридором світлої школи молода, тендітна, але дуже серйозна вчителька. У її очах сяє ніжна усмішка, і водночас прозирає помірна строгість. Учні не відходять від неї. Вони весь час щебечуть, ставлячи тисячу запитань. І на всі терпляча вчителька чітко і впевнено відповідає. Вона – фахівець, що любить свою професію. І хоча ще дуже молода, на неї чекає справжній успіх.

Ці слова про вчительку історії нашого навчального закладу Содоль Ярославу Вікторівну. Другий рік працює вона в Красилівському НВК, та встигла зарекомендувати себе як хороший педагог, до якого тягнуться діти. Дає Ярослава Вікторівна учням ґрунтовні знання із всесвітньої історії та історії України. Розумна, красива, стильна, вимоглива, ерудована - ці багато інших слів кажуть про вчительку учні.

Свідченням того, що Ярослава Вікторівна дає учням міцні знання є те, що її вихованці досягають успіху у різних випробуваннях. Не став винятком і цей навчальний рік: Медведський Владислав, учень І-М курсу, посів І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Для Владислава це теж особиста перемога, яка розширила список його перемог у предметних олімпіадах.

Хочеться побажати педагогу і учню ставити перед собою все нові й нові цілі й наполегливо іти до них.

Халупа І.В.,

учитель початкових класів


Секрет педагогічної майстерності Грузинської О.О.

У житті є чимало людей, зустріч із якими приносить особливу радість, задоволення. Поговоривши з ними, ніби води нап’єшся з чистої криниці, станеш щедрішим, багатшим душею. Є натхненні обличчя, які світять своїм внутрішнім теплом доброти, краси людської й не марніють ніколи. Це слова про учителя української мови та літератури Грузинську О.О.

Своїми уроками педагог відкриває нову «шкільну епоху» дитинства через любов, розумну вимогливість, ліпить душі учнів теплотою свого серця.

Ольга Олексіївна прищеплює школярам палку любов до рідного слова, літератури, учить любити переткану калиною, барвінком і вишневим цвітом рідну землю, відкриває безмежний, дзвінкоголосий і чарівний світ мови, наповнює душі духовністю, щирістю гуманністю, милосердям.

Для Грузинської О.О. найголовніше у житті – це вихованість та висока успішність її учнів.

Прекрасна людина, секрет педагогічної майстерності якої в умінні тонко керувати процесом навчання, стимулювати активність школярів, створювати пошукові ситуації, органічно поєднуючи колективні форми роботи з індивідуальними. І це дає свої результати. Вихованці педагога щорічно беруть активну участь у різноманітних конкурсах та олімпіаді з української мови та літератури.

Палкою прихильницею всього українського, ученицею, яка черпає знання із життєдайного джерела мови, є Зінорук Аліна. Ця дев’ятикласниця у цьому навчальному році досягла вершин у конкурсах, зокрема: стала переможцем (І місце) у ІІ (районному) турі ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та піднялася на другу сходинку в V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.

Хороше слово хочеться сказати і про ученицю 8 класу Щербину Анастасію. Відкрита, щира, доброзичлива, відмінниця у навчанні, школярка теж захоплюється безмежним світом української мови. Цьогоріч вона посіла ІІІ місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

Нових перемог, відкриттів, успішних звершень педагогу та учням.

Кравець П.О.,

учитель української мови та літератури


Складні лабіринти математики

/Files/images/VipTalisman3.jpgУчитель – це слово, в якому саме звучання неначе повчає і вказує правильну дорогу життя. Саме вчитель, суворий і водночас добрий, учить тебе правильно робити великі й малі кроки по життю. Стати вчителем мріє багато малих дітей. Однією з таких була

Надія Володимирівна, випускниця нашої школи. Зараз це учитель математики. Педагог чудово знає свій предмет і всі свої знання передає дітям. Вона допомагає кожному знайти той шлях, який відкриває найкращі якості та вміння.

Полотняк Н.В. постійно створює умови для всебічного розвитку кожної дитини, прищеплює інтерес до такої складної математичної науки. Щоденним її супутником є комп’ютер, який допомагає учителю зробити навчальний процес цікавим, різноманітним, ефективним, демократичним.

Котрий рік навчає дітей та щоразу навчається від них сама. Тому успіх своєї педагогічної праці вбачає у постійному спілкуванні з дітьми, у взаємній любові вчителя й учня, умінні вести їх лабіринтами математики.

Розгледіла Надія Володимирівна математичні здібності в учениці 9 класу Дудник Наталії. Ця школярка із 6 класу бере активну участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. У цьому навчальному році вона випробувала себе ще й у Малій академії наук України, діставши перемогу в І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Математика» з теми «Методи математичної індукції».

Сподіваємося, що контрольна робота і захист у ІІ (обласному) етапі теж принесуть Наталії успіх.

Кравець П.О.,

учитель української мови та літератури


2013/2014 навчальний рік

Вітаємо Владислава з достойною перемогою!

/Files/images/Фото0172.jpgІз 23 по 27 березня 2014 року у м. Біла Церква на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів проходив IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

Загальна кількість учасників Всеукраїнської олімпіади - 116 осіб. Це школярі 8-11 класів з усіх областей України та міста Києва.

Відповідальну місію визначення переможців олімпіади виконували 33 члени журі - провідні науковці ВНЗ України, вчителі загальноосвітніх шкіл із різних міст нашої держави.

Олімпіада проводилася на базі Білоцерківської гімназії № 2.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося 23 березня 2014 року о 16.00. Перед відкриттям духовий оркестр гімназії вітав гостей. Свято розпочалося виступом учасників театрального колективу економіко-правового ліцею міста, які виконали літературну композицію із поезій О.С. Пушкіна.

Талановиту шкільну молодь, майбутню інтелектуальну еліту України, якій примножувати славу нашої держави в третьому тисячолітті, вітали посадові особи: Рогова Віра Борисівна, заступник директора Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації; Антонюк Микола Анатолійович, заступник Білоцерківського міського голови; Бачинська Євгенія Миколаївна, в.о. ректора Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, співорганізатори олімпіади: Олена Анатоліївна Артеменко, начальник відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, заступник голови оргкомітету; Людмила Олексіївна Кудрявцева, голова журі олімпіади, професор Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор філологічних наук, та Олександр Миколайович Кондряков, голова Всеукраїнської громадської організації «Русская школа».

IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури відбувався у два тури.

24 березня після консультацій для членів журі та учасників олімпіади юні обдарування виконували завдання І туру (з російської мови).

Для команд-учасників було також організовано зустріч з учнівськими колективами навчальних закладів міста.

25 березня під час проведення II туру учасники олімпіади демонстрували знання з літератури. Після завершення випробувань гості міста відвідали національний дендропарк «Олександрія», Київський обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського.

Керівники команд відвідали також оранжерею та музеї Білоцерківської гімназії №2.

Учасником IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури був і Медведський Владислав Валерійович, учень 9 класу якого під час урочистого закриття олімпіади нагороджено дипломом III ступеня та цінними подарунками.

Медведська Н.О.,

вчитель російської мови та світової літератури

Діти - гордість нашої школи!

/Files/images/P1030038.JPG
Цього року в школі проводилося безліч олімпіад, конкурсів, підсумки яких порадували учнів, вчителів та батьків призовими місцями.

Особливо хочеться відзначити учня 7 класу Медведського Владислав, який під керівництвом вчителя української мови та літератури Кравець П.О., посів ІІ призове місце у ІІІ (обласному) етапі ХІІ Міжнародного мовного конкурсу ім.П.Яцика

Вітаємо Владислава з перемогою та бажаємо йому досягати нових вершин.

/Files/images/P9010419.JPG

Біжать до школи, наче потяг по рейках, кожного дня мої улюблені діти. Красиві, розумні, старанні, доброзичливі й талановиті.

Серед них - Альмужна Анна, учениця 3 класу талановита дитина від Бога. За що б не взялася ця дівчинка, все в неї вийде. Вона – взірець для всіх. Дуже скромна, але це не заважає їй бути першою. Вона – організатор класу, володіє лідерськими здібностями. У неї добре розвинені мовлення, пам’ять. Хоч Аня ще мала, але завжди випробовує свої сили у чомусь новому, другий

рік поспіль є постійною учасницею конкурсів: Міжнародного математичного «Кенгуру» та Всеукраїнського природничого інтерактивного «Колосок», одержує сертифікати з відмінними та добрими результатами.

Талант і працьовитість – вірні супутники дівчинки. Бог дав їй умілі рученята і творчу фантазію. У вільний час із захопленням ліпить, малює (це від тата), робить вироби із бісеру, квілінгу.

Має Аня ще одне хобі - фотографування, бо любить щиро свою родину, рідний край. Коли дівчинці запропонували взяти участь у конкурсі «Я – Київщини гордість і надія», без вагань погодилася. Її робота у номінації «Фотохудожник» була визнана однією з кращих у районі, а дівчинку нагородили дипломом.

Ось така вона незвичайна, відмінниця в навчанні, доброзичлива у спілкуванні з товаришами наша Аня. Тож бажаємо їй сміливо крокувати далі, не схиляючись перед труднощами.

Класовод 3 класу

Забудько Н.М.

/Files/images/DSC02288.JPG

Трапляються пригоди, які складно пояснити, але від того вони ще більш захоплюють. Такими пригодами сповнені й наші книги. Це книги серії «Сучасна дитяча проза».

На основі цих творів був проведений конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» серед учнів 4-5 класів. Наш заклад у районному етапі конкурсу представляв учень 5 класу Дмитро Яструб.

Книга Ольги Бусенко «Паперовий янгол» незвичайна. Ім’я її автора заховане в середині, на сторінках казочок. Мабуть, тому вона стала дуже цікавою для Дмитра, і він разом із героями цієї незвичайної історії поринув у світ пригод. Дуже цікаво й романтично описав учень головну героїню твору – дівчинку Яринку, яка своїм пензликом вимальовує на аркушику дерево, а на самому вершечку – янгола. Що це за янгол? Мабуть, не знайти дитини, яка б не прагнула олівцем чи пензлем змалювати побачене довкола чи те, що постало в уяві після прочитаного.

Тому оповідь Дмитрика починається малюнком. Він створив багато ілюстрацій і навіть вирізав паперового янгола. Ось завдяки таким творчим старанням наш учень посів перше місце у районному етапі конкурсу.

Вітаємо Дмитра Яструба з перемогою!

/Files/images/DSC02293.JPG

Ще з початкової школи ця здібна, наполеглива, зосереджена дівчинка має високі досягнення у навчанні, активна в позаурочній діяльності, захоплюється танцями, є лідером учнівського самоврядування.

А в цьому навчальному році семикласниця Аліна Зінорук успішно захищала честь навчального закладу, беручи участь у ІІ етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шев-ченка, Всеукраїнській учнівській олімпіаді зі світової літератури. За результатами цих випробувань учениця посіла І місце.

Такого успіху Аліна досягла завдяки своїм рисам характеру: цілеспрямованості, зосередженості, любові до рідного слова й художньої літератури, а також вмінню прислухатися до порад наставників.

Учениця мріє і в майбутньому підкорити ще не одну «творчу вершину».

Віриться, що прекрасні сподівання і надії обов’язково збудуться.

Учитель російської мови та світової літератури Медведська Н.О.

/Files/images/DSC02303.JPG

Усі діти, як стверджують учені, народжуються талановитими, але не кожній людині вдається вчасно розпізнати свій талант, інколи на це не вистачає навіть життя. Загально відомо й те, що будь-який талант заявляє про себе та розквітає, якщо підсилюється старанністю й працелюбністю. Талант плюс працелюбність – ось формула успіху учня 8 класу Владислава Медведського.

Особливих успіхів Владислав досяг у вивченні української мови та літератури, російської мови і світової літератури.

Починаючи з 3 класу, учень є постійним учасником Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Щороку він ставав переможцем районного етапу, а в 2008 році зайняв ІІІ місце в ІІІ етапі конкурсу, в 2012 – ІІ місце. Воістину зоряним став для Владислава 2013 рік, коли він посів І місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика та ІІІ місце цього ж етапу випробування Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Паралельно Владислав Медведський захоплюється читанням художньої літератури, що входить до світового «золотого фонду», тому не дивно, що саме він є переможцем два роки поспіль у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури.

Проявляє хлопець і інтерес до вивчення російської мови. У 2012 році він, учень 7 класу, став переможцем районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови, виступаючи за 8 клас.

Отож недарма кажуть, що наполегливість, цілеспрямованість, витримка обов’язково увінчаються перемогою. Саме такими рисами й наділений Владислав. А ще признанням у любові за всі свої здобутки батькам і вчителям.

Дякує учень своїм наставникам за знання і поради, за психологічну підтримку в напружених ситуаціях. Окремо висловлює подяку своїй учительці української мови та літератури Павлині Олександрівні Кравець за отримані знання, творчий підхід до процесу навчання, за те, що саме її уроки виховали у ньому уміння аналізувати літературні твори, висловлювати та доводити власну думку, любити рідну мову.

Учитель світової літератури

та російської мови

Медведська Н.О.

/Files/images/DSC02211.JPG

Із раннього дитинства улюбленою справою Коваленко Лілії було малювання. Спочатку вона розфарбовувала розмальовки, старанно добираючи кольори та проводячи за улюбленим заняттям години.

Коли стала школяркою, дівчині понад усе подобалися уроки праці та образотворчого мистецтва. Виконавши домашні завдання, Лілія завжди знаходила час для заняття улюбленими справами – малюванням, вишивкою, бісероплетінням, в’язанням. Тому, коли постало питання про участь у олімпіаді з образотворчого мистецтва, Лілія, учениця 8 класу, із задоволенням погодилася. А результатом стало отримане І місце у районному турі Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва. Також Лілія стала переможцем у ІІ (районному) етапі ХІІ Всеукраїнського конкурсу, присвяченому Шевченківським дням (номінація «Образотворче мистецтво») та брала участь у конкурсі малюнків «Право очима дітей», де отримала почесне ІІІ місце.

Лілія також цікавиться природничими науками, тому випробовувала свої знання у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії і виборола ІІІ місце.

Учитель хімії Онищук Л.М.

/Files/images/DSC02338.JPG

Цей допитливий, доброзичливий, ввічливий хлопець має багато найрізноманітніших захоплень, серед яких особливе місце займає спорт, зокрема футбол. Мова йде про учня 8 класу Дудника Владислава. У навчанні цей хлопець відмінник, проте із шкільних предметів перевагу надає природничим наукам. Особливо любить математику та фізику, географію. Тому й випала нагода Владиславові представляти наш заклад на учнівських олімпіадах саме з цих предметів. Результатом його наполегливої праці стало ІІ місце із фізики та ІІІ із географії у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад. Сподіваємося, що допитливість, сміливість і працьовитість допоможуть учневі досягти нових успіхів.

Учитель фізики

Зайчук М.Г.

/Files/images/DSC02218 - копия.JPG

Дев’ятикласник Дудник Роман при спілкуванні відразу видається неординарною особистістю. Він має свій погляд на всі явища й події, що відбуваються навколо, вирізняється глибиною думки, простотою вирішення завдань. Пошук істини, прагнення бути попереду, відповідальність, старанність, наполегливість – ці якості допомагають Роману досягати успіхів і здобувати перемоги.

Це учень, який був учасником ІІ (районного) етапу найбільшої кількості Всеукраїнських олімпіад із основ наук. Проте найглибші знання продемонстрував із географії, здобувши перемогу. Із хімії дістався другої сходинки й пасів третє місце серед учнів району з фізики.

Результатами власних досягнень Роман задоволений, та допитливий розум, широкий

світ захоплень не дають йому можливості зупинитися на досягнутому, бо людина постійно потребує руху вперед.

/Files/images/DSC02339.JPG

У народі кажуть, що мудрим ніхто не вродився, а навчився. Це прислів’я дуже вдало характеризує наполегливість та інтерес до вивчення рідної мови учня 9 класу Полотняка Бориса. Із року в рік Борис бере участь у різноманітних мовних конкурсах, посідаючи переважно призові місця. Ось і в цьому навчальному році він зайняв почесне ІІІ місце в районному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

Борис скромний, вихований, старанний, дружелюбний учень. Багато займається додатково з різних предметів, але найбільше

йому до душі предмети гуманітарного циклу.

Учитель української мови

та літератури Грузинська О.О.

Кiлькiсть переглядiв: 1422

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Вересень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930