/Files/images/35999405.gif

1 ВЕРЕСНЯ - 2018

1 вересня - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання і кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника. У цей день від усієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження.

День, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас, день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням - до своєї другої домівки...

Ось і цього року 1 вересня шкільне подвір᾿я наповнилося радісним гомоном. Як і зазвичай, для одинадцятикласників і першокласників це свято було особливим.

/Files/images/1_veresnya/IMG_20180901_092818.jpg

Малеча вступила у велику шкільну родину, тримаючи за руку випускників, кожен із яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити, примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше. А першокласники із ще не зовсім зрозумілими їм почуттями трепету роблять свій перший крок на великому шляху до знань.

Цьогоріч для восьми першачків, які переступили поріг нашого закладу освіти, розпочнеться цікаве шкільне життя у Новій українській школі. Саме для них було створено сучасний освітній простір у класній кімнаті, саме для них ТОВ «Інтерагроінвест», ТОВ «Красилівське», а також батьки підготували багато подарунків.

/Files/images/1_veresnya/IMG_20180901_094445.jpg

У черговий раз на свято завітали шановні гості: Альмужна Т.А., голова села, Яременко М.А., директор дитячого будинку «Світанок», ветерани освітянської ниви Швець Г.М., Кравчук К.Я., Кулібаба Н.Г., Ваганов Л.Л., Забудько Н.М. Зі словами привітань до всіх учнів та батьків звернулися директор НВК Медведська Н.О., гості та батьки першокласників.

/Files/images/1_veresnya/IMG_20180901_093104.jpg

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так урочисто, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків, учителів.

Вітаємо всіх із початком нового навчального року, вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень та перемог!


1 ВЕРЕСНЯ - 2017

/Files/images/1_veresnya/P9010085.JPGЗнову першовересневе свято зібрало на шкільному дворі навчально-виховного комплексу гамірливу дітвору, схвильованих батьків, жителів села, поважних гостей, бо урочисті позивні сповістили всіх присутніх про початок святкової лінійки. Вітали зі святом учнів директор закладу Медведська Н.О., голова села Альмужна Т.А., директор дитячого будинку «Світанок» Яременко М.А., ветеран педагогічної праці Швець Г.М., представник районної державної адміністрації Клочко О.А.

/Files/images/1_veresnya/P9010060.JPG

Хвилюючим та переповненим емоціями було свято для одинадцяти першачків та семи одинадцятикласників. Адже одні стоять перед шкільним порогом, а іншим лишилося лише його переступити у незвідане доросле життя. Напутні слова звучали для першокласників та майбутніх випускників від батьків, які бажали своїм дітям легкої шкільної дороги та високих досягнень.

/Files/images/1_veresnya/P9010086.JPG/Files/images/1_veresnya/P9010071.JPG

Свято закінчилося голосистим співом шкільного дзвінка, який сповістив 98 учням навчально-виховного комплексу про початок 2017/2018 навчального року.


1 ВЕРЕСНЯ - 2016

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах доспіли яблука і сливи. А 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі.

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті, новітній день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокидається якнайраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж до поки видно її дитя.

/Files/images/1_veresnya/DSC04762.JPGРозпочинався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він став для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях. Не менш важливим він є і для одинадцятикласників, яким зовсім скоро доведеться обирати професійну стезю.

/Files/images/1_veresnya/DSC04794.JPGУ цьому навчальному році Красилівський НВК радо відкрив двері для 11 першокласників. Маленькі, цікаві, трішечки наполахані загальною увагою, діти туляться до своїх мамів і татусів. Та ось закінчилась урочиста лінійка, і маленькі школярики поспішають на свій перший урок. За дітьми поспішають дорослі. Вони теж хвилюються: чи впораються їхні діти із нелегким випробуванням – початком навчання у школі.

Ось починається перший урок «Ми - маленькі школярі». У класі гостей втричі більше, ніж дітей. Але школяриків це не лякає, адже це все їх рідні. Діти старанно працюють, діляться спогадами про літо. У кінці уроку всі разом створили веселе сонечко з промінчиками–долоньками. А після уроку, як справжні іменинники, першачки поласували тортом, який їм піднесли батьки, щоб навчання у школі було легким і веселим. З цікавістю першокласники розглядали подарунки, які отримали від одинадцятикласників та ТОВ «Красилівське».

/Files/images/1_veresnya/DSC04791.JPGТож в добру путь, маленькі школярики. Успіхів у нелегкій праці – опануванні знаннями, ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Халупа І.В., класовод 1 класу


1 ВЕРЕСНЯ - 2015

/Files/images/1_veresnya/DSCN9901.JPG Вересень малечу в класи закликає,

День такий знаменний раз в житті буває.

Все навкруг сміється, все навкруг співає.

День такий знаменний раз в житті буває.

Тільки вчора календар перегорнув останній листок літа, а вже сьогодні свято Першого дзвоника. Це свято особливе ще й тим, що це день народження першого класу.

/Files/images/1_veresnya/DSCN9857.JPGЦього року сім учнів-першокласників поповнили ряди нашої великої шкільної родини. Школа радісно їх зустріла й усміхнулася усіма віконцями. Адже вона подарує учням багато нових знань, відкриттів, розкриє багато секретів.

Тому й не дивно, що найбільше привітань і побажань звучало з вуст гостей свята саме для першокласників.

/Files/images/1_veresnya/DSCN9895.JPGПочаток нового навчального року живить мрії та різноманітні фантазії батьків, а особливо членів родини першокласників, про світле майбутнє своїх дітей. Це й зрозуміло, адже для люблячих мам і татусів їхня дитина – найрозумніша, найталановитіша та найздібніша, тому заслуговує на блискуче майбутнє.

Також хочеться побажати першокласникам на майбутнє:

Допитливим, цікавим будь,

Не споглядай байдуже,

В Країну знань велику путь

Долай уперто, друже!

Усе, що пізнане колись,

Завчи, збагни глибоко.

Країна знань, як неба вись,

Красою вабить око.

Баранівська Н.П., класовод 1 класу


1 ВЕРЕСНЯ - 2014

/Files/images/IMG_20140919_102907.jpg

Біжать до школи школярі

Щоденно о вранішній порі.

Біжать на зустріч з вчителями,

На зустріч з новими знаннями.

А школа, ніби сонце ясне,

Нам відкрива вікно в прекрасне.

Мов річечка, що без вагань

Несе в відкрите море Знань.

Їх школа зустрічає знов,

Дарує радість і любов.

Веде стежинка до порога,

А звідти — в майбуття дорога.

Співає радісно дзвінок,

Дітей скликає на урок.

А що урок, то нова казка,

І мудрість вчителя, і ласка.

Для учнів школа — другий дім,

Так добре і затишно у нім.

І як ту школу не любити,

Як школа вчить на світі жити.

/Files/images/SAM_4639.JPG

Здається ніби вчора чарівна мелодія веселого дзвоника покликала всіх школярів до казкової країни знань.

Він ознаменував початок нового навчального року. Цей день став урочистим для найменших членів нашої шкільної родини, для дванадцяти хлопчиків і дівчаток, які вперше переступили поріг нашого навчального закладу. Які вони? Цікаві, допитливі, кумедні, жваві, разом із цим такі різні. Але всіх їх об’єднує прагнення вчитися, про що вони переконливо доводять на уроках.

/Files/images/SAM_460812.jpg

Незабутнім спогадом залишиться в пам’яті кожного школярика та рідних святкова лінійка та перший у їхньому житті шкільний урок «Україна – єдина країна», на якому діти детальніше познайомилися із символами нашої держави. Свою любов до рідної Батьківщини доводили рядками віршів, які самостійно декламували, а у малюнках показали, як вони прагнуть, щоб був мир і злагода у всіх куточках рідної України, почуваються гордими, що є українцями.

Непомітно завершується перший місяць навчання. Учні 1 класу не стояли осторонь жодних загальношкільних заходів, які проводилися в нашому НВК.

Найактивнішими виявилися першокласники у проведенні благодійної ярмарки «Підтримай Армію». Завдяки спільним зусиллям батьків та дітей асортимент домашньої випічки був різноманітним. Торгівля йшла жваво і, як результат, на ярмарку першокласниками було виручено 220 гривень. Долучилися школярики і до акції «Листи підтримки», намалювавши малюнки.

А на одній із шкільних лінійок із рук директора НВК усі дванадцять учнів отримали першу грамоту «За кращий малюнок на спортивну тематику».

Нещодавно хлопчики і дівчатка провели навчальну екскурсію по навчально-виховному комплексі, під час якої відвідали навчальні кабінети. Незабутніми були екскурсії в шкільний музей та бібліотеку.

А скільки цікавого та захоплюючого дізнаються діти на уроках! Звичайно, ще не все виходить, але попереду багато нового та цікавого. І я вірю, що з моїх маленьких вихованців в майбутньому стануть розумні, здібні, справжні патріоти України.

Забудько Н.М.,

класний керівник 1 класу


1 ВЕРЕСНЯ - 2013

/Files/images/DSCN8312.JPGУчні 1 класу

/Files/images/DSCN8326.JPGПривітання сільського голови Орлівського Л.П.

/Files/images/DSCN8314.JPGВручення дипломів першокласникам

День знань! Лунає срібним голосочком веселий дзвіночок, кличе до школи дітей, батьків, вчителів і гостей. У кожному серці він будить щось своє, найпотаємніше, найдорожче. А найцікавіше сьогодні першокласникам, бо це вони вперше переступають поріг школи, яка на довгі роки стане їм рідною домівкою. Як же хвилюються, як чекають цієї миті ще зовсім маленькі хлопчики і дівчатка, несучи в руках важкий портфель із новенькими зошитами, пишні букети квітів! Все для них незвичне, все вперше. Чепурні, веселі, жваві, непосидючі, розумні, кмітливі 7 школяриків-новачків поповнили нашу шкільну сім’ю. Всі учні та вчителі вітають їх і успіхів у крокуванні чарівною країною знань бажають.

Учися, першокласнику!

Відкрий науки світ.

Хай буде мрійним, радісним

В науку твій політ.

Шануй батьків та вчителя,

Із книгою дружи,

Будь добрим, праці відданим

Та старших поважай.

Навчайся мови рідної,

Люби свій рідний край!

Кiлькiсть переглядiв: 179

Коментарi