Акція «16 днів проти насильства».

2013-12-11

З 25.11.2013р. по 10.12.2013р. у Красилівському НВК була проведена акція «16 днів проти насильства».

У ході акції соціальний педагог та практичний психолог підготували матеріал на стенд «Соціально-психологічний вісник» до Міжнародного дня ООН з викорінення насильства щодо жінок, Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, Міжнародного дня боротьби за відміну рабства, Міжнародного дня волонтера, Дня Прав Людини. Для учнів 8-9 класів була проведена година спілкування «Правда про ВІЛ/СНІД».

Також соціальний педагог провела тренінгове заняття «Власна відповідальність» для учнів 7 класу за програмою «Рівний-рівному». Були розроблені та розповсюджені пам’ятки для дітей «Як уникнути насильства» та для батьків «Проблема батьків і дітей у сучасній сім’ї».

Учні 7-9 класів брали участь у соціологічному опитуванні «Моє життя в сім’ї та школі». З результатами проведеного опитування були ознайомлені батьки на батьківських зборах.

Для учнів середніх класів були проведені класними керівниками години спілкування на теми: «Душі людської доброта» (5 клас), «Співчуття та співпереживання» (6 клас), «Ввічливі слова» (8 клас).

Не залишилася поза увагою і робота по вивченню стану адаптації учнів 5 класу до навчання в основній школі. Практичним психологом разом із адміністрацією НВК був проведений психолого-педагогічний консиліум «Адаптація 5 класу. Проблеми наступності початкової та середньої школи». Крім того, вивчено стан адаптації учнів 1 класу до навчання в закладі.

У рамках акції у шкільній бібліотеці було організовано виставку літератури «Права дитини», «Права Людини».

Класний керівник І-М курсу (10 класу) провела годину спілкування «Статус жінки в суспільстві як дзеркало його цивілізованості».

Вчитель образотворчого мистецтва організував конкурс малюнків «Світ без насильства».

Заходи відбулися згідно з планом роботи.

Забудько О.М.,

соціальний педагог

Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi