• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Ми за волю, ми за мир, за щасливу долю...

Ми за волю, ми за мир, за щасливу долю...

2018-09-25


Для декого мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи, а будинкам не загрожують ворожі снаряди. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це лише мрія.

25 років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. В Україні День миру святкують щорічно від 2002 року.

На Генеральній асамблеї ООН в 2015 році всіма країнами-учасницями були одноголосно затверджені 17 основних цілей, яких необхідно досягти для забезпечення миру за наступні 15 років. Головними завданнями є викорінення бідності і голоду, вирішення проблеми нестачі ресурсів, боротьба з хворобами і забрудненням навколишнього середовища, забезпечення соціальної рівності.

У 2014 році наша держава зазнала військового вторгнення з боку Російської Федерації. Агресор стрімко розпочав бойові дії на східних територіях Луганської і Донецької області. Були вбиті і покалічені тисячі українських військових та мирних жителів, в тому числі – й дітей. Люди, з окупованих українських територій, стали вимушеними переселенцями.

У рамках відзначення Дня миру 25 вересня у нашому закладі освіти було проведено захід "Я і ми", під час якого учні 1-4 класів намалювали на асфальті великого білого голуба - символу миру; учні 5-8 класів створили композицію з дитячих долоньок, об᾿єднавши у мирному колі всю планету; а учні 9-11 класів прикріпили білих паперових голубів на карті світу, пропагуючи мир у всьому світі. 26 вересня усі учні НВК провели танцювальний флешмоб під гаслом "Ми за мир".

З 2014 року по сьогодні жоден із днів в Україні, на жаль, не був Днем миру, але ми свято віримо, що він обов'язково повернеться.

Бецман О.Г., педагог-організатор
Кiлькiсть переглядiв: 28

Коментарi