/Files/images/kartinki/1830178qyjed01h98 (1).gif


2018/2019 навчальний рік

Акції "День позитиву" та "Ми обираємо життя"

17 вересня у рамках акцій «День позитиву» та «Ми обираємо життя» пройшли різноманітні заходи, які створили веселу і доброзичливу атмосферу в закладі освіти.

Проведені акції мали на меті звернути увагу на важливість життя кожної людини, а також підбадьорити кожного. Головною умовою акції була радісна посмішка.

У цей день кожен учень ділився своїм рецептом щастя, висловлював думку про те , за що він любить життя. А скринька передбачень подарувала учасникам акції впевненість у завтрашньому дні.

Завдяки «майстрам малювання» на долонях усіх бажаючих з’являлися смайлики, сонечка та сердечка, як символи радості і світла.

Кульмінацією акції стало створення «Колекції теплих слів», де усі бажаючі записували слова та вирази, від яких на душі стає тепліше, які змушують радіти життю і бачити все прекрасне навколо себе.

/Files/images/svyata/IMG_20180917_103000.jpg

Отже, кожен учасник акції став частинкою одного цілого, тим самим стверджуючи, що життя прекрасне . Адже сучасні діти потребують більшої уваги дорослих, вони тільки зовні справляють враження незалежних і самостійних, а «всередині» хлопці й дівчата дуже вразливі й болісно реагують на життєві негаразди.

Забудько О.М., соціальний педагог


2016/2017 навчальний рік

Звіт про проведення акції «16 днів проти насильства»

Щорічно у Красилівському НВК проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насилля». Дати проведення акції (із 25 листопада по 10 грудня) є символічними.

Акція має за мету привернення уваги учнівського та педагогічного колективів до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році.

Основні дати, що входять до неї:

25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками.
01 грудня - Всесвітній день боротьби із СНІДом.

02 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

03 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.
06 грудня - річниця з дня "Монреальської різанини", коли 14 жінок - студенток були вбиті злочинцем лише через те, що "вони були феміністками".

10 грудня - День прав людини. Уряди країн-членів ООН 10 грудня 1948 року визнали права людини "на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків", підписавши Загальну декларацію прав людини.

У рамках цієї акції в нашому закладі пройшло ряд заходів.

Відкриття акції «16 днів проти насилля» розпочалося з оформлення стенду на відповідну тематику, а також учні мали можливість створити «коло дружньої родини» та «світ без насильства». Під час створення плакатів соціальний педагог провела з учнями бесіду на тему «Насильство та його види».
1 грудня було проведено захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Цікавою була виставка малюнків «Ми - за здоровий спосіб життя». Крім цього, в закладі діяла акція «Червона стрічка», що є символом боротьби з ВІЛ/СНІДом.

Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливого ставлення до людей (дітей), хворих на ВІЛ.

Памятайте! Потрібно бути уважними до людей, особливо дітей, які вас оточують, та не залишати їх у біді.

Забудько О.М., соціальний педагог,

Волинець Г.В., практичний психолог


14 вересня 2016 року у Красилівському НВК були проведені акції «Ми обираємо життя» та «День позитиву», спрямовані на усвідомлення цінності життя.

Основною метою акції було донести інформацію про те, наскільки наше життя є важливим, неповторним.

/Files/images/svyata/SAM_3450.JPG У ході проведення заходу учні брали активну участь у різноманітних завданнях, а саме: мали можливість відобразити у вигляді малюнка те, що для них є життєвими цінностями, продовжити фразу «Я люблю своє життя за те, що…».

Цікавим і різноманітним був плакат «Веселі долоньки», на якому учасники акції обводили свої долоні різними кольорами, цим самим голосуючи за життя.

Не менш цікавими були і вислови дітей про життя. Наприклад, «життя не як зебра , а як веселка, кожен день наповнений яскравими моментами», «життя – воно тому й життя, що вміє все: і страждати , і радіти» та інші.

/Files/images/svyata/SAM_3445.JPGТакож функціонувала чарівна скринька «Яким сьогодні буде день?», з якої учні з радістю дізнавалися про свої приємні очікування. А ще дітей зачаровувала наша «Позитивна провидиця», яка передбачала щасливе і сповнене радості майбутнє.

Забудько О. М., соціальний педагог

Волинець Г.В., практичний психолог


2015/2016 навчальний рік

/Files/images/50691545_multi_flowerline.gif


Тиждень безпечного Інтернету

/Files/images/svyata/SAM_3001.JPG З 08.02. по 12.02.2016 року в Красилівському НВК проходив Тиждень безпечного Інтернету.

Протягом цього Тижня було проведено для учнів ряд заходів, спрямованих на безпечну роботу в Інтернеті.

Розпочався Тиждень із ознайомлення учнів зі стіннівкою «Правила користування безпечним Інтернетом».

Наступним кроком проведення Тижня була дошка відвертості «Правила безпеки в Інтернеті». Кожен учень мав змогу висловити свою думку з приводу того, яких правил потрібно дотримуватися при користуванні Інтернетом, а саме: «Не давати свій номер телефону та адресу незнайомим людям», «Не додавати незнайомих людей у друзі» та ін.

Продовжився Тиждень анкетуванням «Соціальна мережа, якою я користуюся». У результаті опитування було виявлено, що найбільше учні користуються такими соціальними мережами як «Однокласники», «ВК», «Facebook», «Twitter».

Також учні мали змогу визначити переваги і недоліки Інтернет-мережі, вважаючи, що в Інтернеті можна знайти потрібну інформацію, нових друзів, поспілкуватися, але учні вважають, що ніщо не може замінити живого спілкування. До недоліків було віднесено те, що в Інтернеті багато зайвої реклами.

Практичним психологом був розроблений буклет «Безпечний Інтернет».

Завершився тиждень підбиттям підсумків.

Забудько О.М., соціальний педагог,

Волинець Г.В,. практичний психолог


Акції «День позитиву» та «Ми обираємо життя!»

28 вересня 2015 р. у Красилівському НВК відбулася акції «День позитиву» та «Ми обираємо життя!»

Протягом дня волонтери працювали на майданчику «Сонце сховалося у кожному!», вони фарбами малювали «смайлики» на руках усіх бажаючих, таким чином примножуючи позитивний настрій учасників. У процесі малювання художники-волонтери говорили про те, що сонячний настрій залежить не тільки від погоди, а й від посмішок людей, хороших вчинків, добрих справ, приємних випадків. Кожна людина може сяяти, як сонце, та дарувати тепло і радість оточуючим.
Волонтери працювали біля «Колекції теплих слів», вони колекціонували теплі слова, слова-побажання, позитивні вислови учнів, педагогічних працівників.

Високу активність проявили учні, беручи участь у метафоричній грі «Зробимо життя кольоровим». Усім учасникам «будівники «дороги життя» пропонували розфарбувати чорно-білу «дорогу» різними кольорами, які асоціюються із приємними та важливими випадками, гарним настроєм, позитивними емоціями тощо.

Із задоволенням діти за допомогою широкого пензля наносили на долоню обраний колір фарби, залишаючи свій відбиток на плакаті «Ми голосуємо за життя!», тим самим проголосувавши «За життя!»

Щоб «дерево життя» розпустилося, учасники акції писали на «листочках», за що вони люблять життя, потім волонтери прикріплювали ці «листочки» до «дерева життя». Вправа змусила кожного задуматися про цінність життя, його красу та багатогранність.

Заключним етапом акції стала "Корзина відгуків", у якій учні нашого закладу залишали свій відгук про "День позитиву".

Волинець Г.В., практичний психолог

Забудько О.М., соціальний педагог


День Батька

У третю неділю вересня в Україні відзначається Всенародний День Батька. Так і в нашому навчальному закладі 21 вересня була проведена акція до Дня Батька.

У цей день учні та вчителі мали можливість подарувати теплі слова своїм батькам . Адже батьки найдорожчі на землі люди для кожного з нас. Завдяки їм ми з’являємося на світ, отримуємо путівку в життя і весь час потребуємо підтримки. Роль батька у вихованні дітей має велике значення, оскільки асоціюється з силою , досвідом і мужністю. Для більшості з нас батько – опора у всих життєвих справах.Від його участі залежать наші успіхи, адже навіть завдяки моральній підтримці ми здатні звернути гори і добитися бажаних результатів.

Ось деякі вислови: «люблю тата», «я люблю тебе, тату», «любити так, як тато, більше ніхто не може», «ти в мене найкращий і найрідніший», «я хочу, щоб ти довго жив», «будь завжди здоровим» та багато іншого.

Також усі бажаючі могли ознайомитися з цікавими висловами відомих людей про батька: «Як тато скаже, так по маминому і буде», «Будь –хто може стати батьком, але лише особливий стає татом», «Дитині потрібні не повчання батька, а його приклад».

Волинець Г.В., практичний психолог

Забудько О.М., соціальний педагог


Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi