/Files/images/kartinki/L7dwlX83T4w.jpg


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ

Вітаємо учнів ІІ-М курсу (11-М класу) із вдалою реєстрацією на проходження ЗНО-2016. За результатами вибору предметів українську мову та літературу складатимуть 12 учнів, математику – 9 учнів, як ДПА результат зараховуватиметься 5 учням, історію України обрали 10 учнів, як ДПА оцінка зараховуватиметься 7 учням, географію складатимуть 6 учнів, англійську мову 2 учнів, біологію – 1 учень, фізику також 1 учень. Один учень ІІ-М курсу звільнений від складання тестів ЗНО.

Нагадуємо, що до 18 березня 2016 року учні ІІ-М курсу (11-М класу) можуть внести зміни до реєстраційних даних через інформаційну сторінку УЦОЯО (зміна вибору предмета ЗНО). Для цього необхідно повторно роздрукувати контрольно-інформаційний лист і реєстраційну картку, подати нову реєстраційну картку та отриманий раніше Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання до навчального закладу.

До уваги майбутніх абітурієнтів!

На веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти доступні нові опції. Щоб дізнатися, на якому етапі опрацювання знаходяться Ваші реєстраційні документи, перейдіть за посиланням «Перевірити стан обробки реєстраційних документів». Якщо виникла потреба внести зміни до персональних даних, переліку навчальних предметів тощо, скористайтесь опцією «Внести зміни».28 грудня 2015 р. відбулась прес-конференція на тему «ЗНО: підсумки та перспективи».

Директор фонду «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва» Ірина Бекешкіна презентувала результати загальнонаціонального соціологічного опитування щодо проблем освіти в Україні. У частині ставлення українців до ЗНО, дані дослідження показують, що трохи зменшилася частка тих, хто впевнені, що тестування відбувається чесно та з дотриманням усіх процедур.

За словами директора триває робота над створенням інформаційно-телекомунікаційної системи, що забезпечить проведення ЗНО, яка буде мати атестат відповідності державної служби зв’язку та захисту інформації України. Крім того, удосконалюється Положення про громадське спостереження за зовнішнім оцінюванням, яке розширить права спостерігачів.

У 2016 році збережуться новації минулорічного проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а саме: застосовуватиметься пороговий бал «склав/не склав», державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено з української мови, а також з математики або історії України на вибір учня.

Директор Українського центру також нагадав, що реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього оцінювання в 2016 триватиме з 1 лютого до 4 березня. Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня, а додаткову – з 14 червня до 4 липня.

Абітурієнти мають можливість ознайомитися із процедурою проведення ЗНО та виконати завдання наближені до завдань, які будуть надані під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, зареєструвавшись для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (пробне ЗНО). Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО триватиме з 5 до 30 січня 2016 року на сайті відповідного регіонального центру. Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 111.00 грн.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 2 квітня, з англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії – 9 квітня.

Шановні абітурієнти! Звертаємо вашу увагу, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами. Зважаючи на стислі терміни реєстрації (з 01 лютого до 04 березня 2016 року), радимо якнайшвидше розпочати процедуру отримання паспортів.

За матеріалами сайту УЦОЯО

Кiлькiсть переглядiв: 63

Коментарi