• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Учитель року

/Files/images/kartinki/d7c73a91611ca358b96baa75ee62a23d.jpg


Учителі року-2020

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І (РАЙОННОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ–2020»

Забудько Оксану Михайлівну, учителя історії /Files/images/foto_uchitelv/Забудько О.М.jpg

Пилипенка Олександра Сергійовича, учителя образотворчого мистецтва.

/Files/images/олександр сергійович.jpg


Учитель року-2019

/Files/images/Яструб ЛВ-2011.jpg Вітаємо переможця І (районного) етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Основи здоров’я» Яструб Лесю Василівну!

Штрихи до педагогічного портрета колеги

Чого чекає дитина, яка переступає поріг школи? Впевнена, що це бажання пізнати, дослідити, відкрити, знайти щось нове та застосувати його. І лише новий тип учителя Нової української школи може створити умови для компетентнісного навчання. Саме таким учителем у Красилівському НВК є Яструб Леся Василівна, яка засобами предмета «Основи здоров’я» створює на уроках ситуацію успіху — необхідну умову для становлення позитивного ставлення школяра до навчання та переростання його в активний, творчий процес.

Сучасний учитель основ здоров’я – це тренер успіху, інструктор, супроводжувач, керівник групи, партнер. Тому першочерговою і основною метою Леся Василівна вважає зацікавити і вмотивувати учнів, спонукати їх до оволодіння здоров’язбережувальними компетентностями.

Концепція Нової української школи вказує, що сучасний учень – всебічно розвинена особистість, яка постійно перебуває в оточенні гаджетів та Інтернет-ресурсів, він має бути легкокрилим, щоб швидко орієнтуватися в швидкісному потоці.

Своє завдання вбачає педагог у формуванні здоров’язбережувальної компетентності через психосоціальні і спеціальні життєві навички, сприятливі для здоров’я, безпеки, успішної соціалізації і самореалізації дітей та підлітків.

Особливого значення надає на уроках основ здоров’я вмінню конструктивно вирішувати життєві ситуації. Запорукою формування здорової особистості учня є взаєморозуміння, взаємоповага, толерантність, творче співробітництво всіх учасників освітнього процесу.

Яструб Л.В. виважена, товариська, у роботі - відповідальна.


Учитель року-2018

/Files/images/VipTalisman17.jpgПужко Тетяна Іванівна - учитель фізичної культури, переможець І (районного) етапу та учасник ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" в номінації "Фізична культура". Досвід роботи Тетяни Іванівни з теми "Формування мотивації молодших школярів до занять фізичною культурою" був високо оцінений членами журі обласного етапу конкурсу.


Учитель року-2017

Дудник Тетяна Василівна - учитель фізики та інформатики, класний керівник І-М курсу (10-М класу) - учасник І (районного) етапу всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017" в номінації "Інформатика"; переможець (ІІІ місце) заключного етапу Всеукраїнського конкурсу методичних моделей в освітніх закладах "Виховати особистість" в номінації "Вчитель загальноосвітнього навчального закладу"./Files/images/Дудник ТВ_2013.jpg


Учитель року-2016

/Files/images/Фото учасника.jpgЩоранку, поспішаючи до школи, вона бачить новий день у розквіті краси й сили, а ще у своїх вихованцях, які кличуть до пізнання істини. Надія Володимирівна щаслива людина, бо має можливість спілкуватися із гамірливою, непосидючою дітворою, віддавати їй свої знання, виховувати в них віру в щасливе майбутнє.

Для неї професія вчителя – це постійний пошук, невпинний рух уперед, а ще розвиток пізнавальної активності учнів, логічного мислення та творчої уяви.

Для того щоб іти в ногу з часом, педагог застосовує різноманітні освітні новації, а також такі підходи у навчанні, як: створення умов для самостійної роботи, організація дослідно-пошукової діяльності, виконання індивідуальних завдань, створення проблемних ситуацій, формування наукового мислення школярів. Найбільшою нагородою для Надії Володимирівни є, звичайно, досягнення учнів, навіть якщо вони й незначні.

А тепер про особисте. Полотняк Н.В. має прекрасну родину, гордиться дітьми. Донька Анастасія цьогоріч стала першокласницею, тому заново починає педагог хід лабіринтами шкільних наук. Має захоплення – це вишивання. Воно дає мені можливість не лише відпочити, впорядкувати розхристані думки, а й створити затишок у оселі. Не любить нещирих, підступних людей, бо ж сама спокійна, виважена, товариська, у роботі - відповідальна.


Учитель року-2015

/Files/images/Безымянный пп.jpg Із сивих туманів космосу народжуються зірки. А вчителі народжуються з безмежної відданості дитині, з натхнення, любові й віри в щасливе майбутнє свого вихованця. Він – інтелігентний педагог із сучасними поглядами на життя. Працелюбний, невгамовний, життєрадісний учитель образотворчого мистецтва, Пилипенко О.С., постійно самовдосконалюється, іде в ногу з часом, тому що по-іншому не вміє і не хоче. Він любить свою роботу, завжди намагається знайти спільну мову зі своїми вихованцями, своєю ерудицією, вмінням працювати зачаровує їх.

Олександр Сергійович переконаний, що розум дитини закладений на кінчиках пальців. Тому достойно несе свою почесну місію: вчить дітей мистецтву бачити красу у звичних речах, відчувати, милуватися, захоплюватися світом навколо і, звичайно, відтворювати все це на папері. Девізом своєї педагогічної діяльності вважає слова японської поезії:

Вчіть дитину вдивлятися у звичне –

І вона побачить несподіване,

Вчіть дитину вдивлятися у негарне –

І вона побачить гарне.

Вчіть дитину вдивлятися у частини –

І вона побачить ціле,

Вчіть дитину вдивлятися у мале –

І вона побачить велике.

Педагог упевнений, що активна й різноманітна пізнавальна і творча діяльність сприяє підвищенню ефективності вивчення образотворчого мистецтва, єдності навчання та виховання, теорії і практики, створення емоційного інтересу до предмета.

У навчально-виховному процесі застосовує сучасні інформаційні технології, які дають можливість не лише формувати систему знань, умінь і навичок, а й сприяють розвитку здібностей учнів.

Учні Пилипенка О.С. є переможцями районних та обласних олімпіад із образотворчого мистецтва, учасниками творчих конкурсів. А досягається все це завдяки атмосфері взаємоповаги, любові, добра, які панують на уроках учителя.

Педагог вимогливий, справедливий, дбає про міцність знань учнів. Користується повагою і авторитетом серед працівників навчального закладу, учнів, їх батьків та громадськості села.


Учитель року - 2014

/Files/images/DSC_0069_pp (2).JPGУ цьому навчальному році заклад у першому (районному) етапі всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2014" представляв Сергій Вікторович Кравець у номінації "Географія", презентувавши свій досвід із теми: "Формування краєзнавчих знань - дієвий засіб підвищення ефективності навчально-виховного процесу з географії України". За результатами конкурсів Кравець С.В. був визнаний переможцем. Бажаємо успіхів педагогу у наступних етапах конкурсного випробування.


Учитель року - 2013

/Files/images/фото м.jpgУчасником Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2013" стала Зайчук Марина Григорівна у номінації "Фізика". Вона представляла матеріали педагогічної роботи з теми: "Використання інформаційних технологій на уроках фізики".


Учитель року-2012

/Files/images/photo.jpgЦьогоріч у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року" приймала участь наша колега Кравець Павлина Олександрівна, яка посіла призове місце на районному етапі конкурсу та брала участь в обласному етапі, де достойно представила свої напрацювання і була нагороджена дипломом.

Кiлькiсть переглядiв: 1416

Коментарi

  • юлія

    2014-11-14 15:22:49

    школа наша супер...